MOV-20D431K
MFR.Part #
MOV-20D431K
JLCPCB Part #
C1531025
Package
Plugin,P=10mm
Description
1.116nF@1kHz 10mm 190J 1W 275V 350V 430V 6.5kA 710V 插件,P=10mm Varistors ROHS