MOV-20D330KTR
MFR.Part #
MOV-20D330KTR
JLCPCB Part #
C2657583
Package
Plugin
Description
19.2nF@1kHz 1W 20V 23J 26V 2kA 33V 65V 插件 Varistors ROHS