MOV-20D271KTR
MFR.Part #
MOV-20D271KTR
JLCPCB Part #
C1517994
Package
Plugin
Description
1.8nF@1kHz 127J 175V 1W 225V 270V 455V 6.5kA 插件 Varistors ROHS