MOV-20D181KTR
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
MOV-20D181KTR
JLCPCB Part #
C2656430
Package
Plugin
Description
115V 150V 180V 1W 2.64nF@1kHz 300V 6.5kA 85J 插件 Varistors ROHS