MOV-20D151K
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
MOV-20D151K
JLCPCB Part #
C1528539
Package
Plugin
Description
125V 150V 1W 250V 3.24nF@1kHz 6.5kA 70J 95V 插件 Varistors ROHS