MOV-14D781K
MFR.Part #
MOV-14D781K
JLCPCB Part #
C1528370
Package
Plugin
Description
1.29kV 148J 260pF@1kHz 4.5kA 485V 600mW 640V 780V 插件 Varistors ROHS