MOV-14D331KTR
MFR.Part #
MOV-14D331KTR
JLCPCB Part #
C2656049
Package
Plugin
Description
210V 275V 330V 4.5kA 550V 600mW 610pF@1kHz 85J 插件 Varistors ROHS