MOV-14D241KTR
MFR.Part #
MOV-14D241KTR
JLCPCB Part #
C2656057
Package
Plugin
Description
150V 200V 240V 395V 4.5kA 600mW 63J 830pF@1kHz 插件 Varistors ROHS