MOV-14D181K
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
MOV-14D181K
JLCPCB Part #
C1528130
Package
Plugin
Description
1.1nF@1kHz 115V 150V 180V 300V 4.5kA 50J 600mW 插件 Varistors ROHS