MOV-10D820K
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
MOV-10D820K
JLCPCB Part #
C1527491
Package
Plugin
Description
1.2nF@1kHz 12J 135V 2.5kA 400mW 50V 65V 82V 插件 Varistors ROHS