MOV-10D331K
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
MOV-10D331K
JLCPCB Part #
C1528350
Package
Plugin
Description
2.5kA 210V 275V 300pF@1kHz 330V 400mW 43J 550V 插件 Varistors ROHS