MOV-10D181K
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
MOV-10D181K
JLCPCB Part #
C1528352
Package
Plugin
Description
115V 150V 180V 2.5kA 27J 300V 400mW 560pF@1kHz 插件 Varistors ROHS