MOV-07D751KTR
MFR.Part #
MOV-07D751KTR
JLCPCB Part #
C2655882
Package
Plugin
Description
1.24kV 1.2kA 250mW 38J 460V 620V 750V 84pF@1kHz 插件 Varistors ROHS