MOV-07D681KTR
MFR.Part #
MOV-07D681KTR
JLCPCB Part #
C2655878
Package
Plugin
Description
1.12kV 1.2kA 250mW 33J 420V 560V 680V 90pF@1kHz 插件 Varistors ROHS