MOV-07D680KTR
MFR.Part #
MOV-07D680KTR
JLCPCB Part #
C2655566
Package
Plugin
Description
1.2nF@1kHz 135V 250A 250mW 3.6J 40V 56V 68V 插件 Varistors ROHS