MOV-07D621KTR
MFR.Part #
MOV-07D621KTR
JLCPCB Part #
C2655557
Package
Plugin
Description
1.025kV 1.2kA 250mW 33J 385V 505V 620V 96pF@1kHz 插件 Varistors ROHS