MOV-07D390KTR
MFR.Part #
MOV-07D390KTR
JLCPCB Part #
C2659396
Package
Plugin
Description
2.1J 2.4nF@1kHz 250A 250mW 25V 31V 39V 77V 插件 Varistors ROHS