MOV-07D121KTR
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
MOV-07D121KTR
JLCPCB Part #
C2655849
Package
Plugin
Description
1.2kA 100V 120V 200V 250mW 504pF@1kHz 7.8J 75V 插件 Varistors ROHS