MH4532-121Y
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
MH4532-121Y
JLCPCB Part #
C7225540
Package
1812
Description
1 120Ω@100MHz 50mΩ 1812 Ferrite Beads ROHS