MH4516-600Y
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
MH4516-600Y
JLCPCB Part #
C5768518
Package
1806
Description
1 10mΩ 60Ω@100MHz 1806 Ferrite Beads ROHS