MH2029-800Y
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
MH2029-800Y
JLCPCB Part #
C1848785
Package
0805
Description
1 3A 40mΩ 80Ω@100MHz ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS