MH1608-151Y
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
MH1608-151Y
JLCPCB Part #
C1534015
Package
0603
Description
1 100mΩ 150Ω@100MHz 2A ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS