MG2029-400Y
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
MG2029-400Y
JLCPCB Part #
C139464
Package
0805
Description
1 200mΩ 300mA 40Ω@100MHz ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS