MG2029-300Y
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
MG2029-300Y
JLCPCB Part #
C2661949
Package
0805
Description
1 100mΩ 30Ω@100MHz 400mA ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS