MG2029-121Y
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
MG2029-121Y
JLCPCB Part #
C139463
Package
0805
Description
1 120Ω@100MHz 300mΩ 800mA ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS