MG1608-101Y
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
MG1608-101Y
JLCPCB Part #
C139459
Package
0603
Description
1 100Ω@100MHz 200mA 250mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS