MF-SM100/33-2
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
MF-SM100/33-2
JLCPCB Part #
C3761525
Package
SMD,7.3x5.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1.7W 120mΩ 33V 40A 410mΩ 5.4mm 7.3mm SMD,7.3x5.4mm Resettable Fuses ROHS