MF-RX300/72-0-14
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
MF-RX300/72-0-14
JLCPCB Part #
C3761130
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10.2mm 15s 2.8W 3A 40A 6A 72V 插件 Resettable Fuses ROHS