MF-RX300/72-0
MFR.Part #
MF-RX300/72-0
JLCPCB Part #
C1562068
Package
Plugin,P=10.2mm
Description
-40℃~+85℃ 100mΩ 19.8s 2.8W 3A 40A 40mΩ 6A 72V 插件,P=10.2mm Resettable Fuses ROHS