MF-RX160/72-0-14
MFR.Part #
MF-RX160/72-0-14
JLCPCB Part #
C3762374
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.6A 3.2A 40A 72V 插件 Resettable Fuses ROHS