MF-RX160/72-0
MFR.Part #
MF-RX160/72-0
JLCPCB Part #
C3762489
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+85℃ 1.6A 1.9W 220mΩ 3.2A 40A 72V 8s 90mΩ 插件,P=5.08mm Resettable Fuses ROHS