MF-RX065/72-0-17
MFR.Part #
MF-RX065/72-0-17
JLCPCB Part #
C3761698
Description
-40℃~+85℃ 1.3A 270mΩ 3.25s 40A 650mA 720mΩ 72V 9.7mm 900mW 插件 Resettable Fuses ROHS