MF-RX050/72-0-17
MFR.Part #
MF-RX050/72-0-17
JLCPCB Part #
C3761076
Description
-40℃~+85℃ 1.17Ω 1A 2.5s 40A 410mΩ 500mA 7.9mm 72V 750mW 插件 Resettable Fuses ROHS