MF-RX040/72-0-17
MFR.Part #
MF-RX040/72-0-17
JLCPCB Part #
C3762379
Description
-40℃~+85℃ 1.29Ω 2s 400mA 40A 520mΩ 550mW 72V 800mA 插件 Resettable Fuses ROHS