MF-RX025/72-0-17
MFR.Part #
MF-RX025/72-0-17
JLCPCB Part #
C3760591
Description
-40℃~+85℃ 1.25s 12.7mm 1Ω 250mA 3Ω 40A 450mW 500mA 72V 插件 Resettable Fuses ROHS