MF-R700-2-14
MFR.Part #
MF-R700-2-14
JLCPCB Part #
C3761321
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 14A 22.1mm 3.8W 30V 30mΩ 35s 40A 5mΩ 7A 插件 Resettable Fuses ROHS