MF-FSML050/8-2
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
MF-FSML050/8-2
JLCPCB Part #
C2153861
Package
0603
Description
-40℃~+85℃ 0.8mm 1.6mm 500mW 500mΩ 50A 60mΩ 8V 0603 Resettable Fuses ROHS