LPA0618-501KL
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
LPA0618-501KL
JLCPCB Part #
C1333646
Package
Plugin,D6xL18mm
Description
250mA 2Ω 500uH ±10% 插件,D6xL18mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS