ISOM5-510-B-L2
MFR.Part #
ISOM5-510-B-L2
JLCPCB Part #
C3263097
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1.3kV 407J 40pF@20kHz 510V 5kA 670V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS