ISOM5-380-B-L2
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
ISOM5-380-B-L2
JLCPCB Part #
C3262993
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1kV 305J 380V 40pF@20kHz 505V 5kA 插件,P=7.5mm Varistors ROHS