ISOM5-230-B-L2
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
ISOM5-230-B-L2
JLCPCB Part #
C3260569
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
188J 230V 300V 40pF@20kHz 5kA 620V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS