GMOV-14D301K
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
GMOV-14D301K
JLCPCB Part #
C3262592
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
175J 300V 385V 4pF@1MHz 6kA 7.5mm 800V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS