FW70A7R50JA
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
FW70A7R50JA
JLCPCB Part #
C1792017
Package
Plugin,D9.5xL26mm
Description
-55℃~+155℃ 7.5Ω 7W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL26mm Through Hole Resistors ROHS