FW70A22R0JA
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
FW70A22R0JA
JLCPCB Part #
C1404166
Package
Plugin,D9.5xL26mm
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 7W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL26mm Through Hole Resistors ROHS