FW50A10R0JA
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
FW50A10R0JA
JLCPCB Part #
C1364581
Package
Plugin,D7.5xL18mm
Description
10Ω 5W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D7.5xL18mm Through Hole Resistors ROHS