FW30A33R0JA
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
FW30A33R0JA
JLCPCB Part #
C1399180
Package
Plugin,D6.5xL16mm
Description
-55℃~+155℃ 33Ω 3W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL16mm Through Hole Resistors ROHS