FW30A27R0JA
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
FW30A27R0JA
JLCPCB Part #
C19947181
Package
Plugin,D6.5xL16mm
Description
-55℃~+155℃ 27Ω 3W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D6.5xL16mm Through Hole Resistors ROHS