FW20A39R0JA
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
FW20A39R0JA
JLCPCB Part #
C6203120
Package
Plugin,D6xL12mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 39Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D6xL12mm Through Hole Resistors ROHS