FW10A6R80JA
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
FW10A6R80JA
JLCPCB Part #
C1396755
Package
Plugin,D5.5xL12mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.8Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL12mm Through Hole Resistors ROHS