FW10A5R10JA
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
FW10A5R10JA
JLCPCB Part #
C1774971
Package
Plugin,D5.5xL12mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.1Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL12mm Through Hole Resistors ROHS